Hotel Ritz-Carlton w San Juan

Spis treści

Biura turystyczne nieustannie zalewają nas masą ofert dostępnych w różnych przedziałach cenowych. Jednak jest miejsce, które oferuje bezcenne wspomnienia. Portorykański hotel Ritz-Carlton ocieka luksusem gwarantując tym samym najwyższy wypoczynku, na który w pełni zasługujesz.

Ritz-Carlton znajduje się nieopodal malowniczej, piaszczystej plaży Isla Verde, 3 kilometry od lotniska zapewniając tym samym bezpośrednie połączenie. Oferta hotelu dostępna jest w kilku wariantach dostosowanych do potrzeb klientów.

Oferta Club Level zapewni niezapomnianą atmosferę wygody i splendoru z dostępem do ekskluzywnego 9. piętra tylko dla VIP-ów. Ponadto, wspaniały apartament z dwoma łazienkami pozwoli celebrować chwilę wolnego w samotności.

Poza iście królewskim traktowaniem, oferta Club Lounge gwarantuje błyskawiczną obsługę klientów i personel, dla którego Twoja wygoda jest nadrzędnym celem. Wyżywienie i drinki są oczywiście darmowe, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.

Bywalcy polecają wykwintne dania serwowane w hotelowym bufecie, jednak na szczególną uwagę zasługują lokalne desery oraz napoje bogów: szampan czy wino. Hotelowa restauracja spełni niemal każdą Twoją kulinarną zachciankę. Pełen wypoczynek zapewnia również czy kasyno z pełnym pakietem usług. Ritz-Carlton dba o szczegóły. Drobne zakupy możesz zrobić w markowych sklepach takich jak: Tiffany & Co. oraz a Little Switzerland.

Zobacz również:

Metromorph autem przyszłości

MV Agusta – zegarek motocyklisty

Torebka Alligator Bow Clutch

Powiązane artykuły