Hotel nad Menem

Spis treści

W samym sercu Frankfurtu (Niemcy), w pobliżu Manu znajduje się przepiękny, nowoczesny hotel Roomers, którego otwarcie miało miejsce w tym roku. Budynek, w którym obecnie mieści się hotel, był wcześniej zwykłym, niezwracającym uwagi biurowcem. Dopiero tacy mistrzowie architektury jak Grobel (współpracuje on z BMW) oraz rumuńska projektantka Oana Rosen przemienili szary budynek w prawdziwie luksusowy hotel.

Pięciopiętrowy budynek zachwyca futurystycznym wyglądem, w którym dominują wyraźne, białe linie szklanej fasady połączone ze specjalnie wygładzanym białym cementem. Najpiękniejszą część budynku stanowi ostatnie piętro, gdzie umieszczono wspaniałą, szklaną kopułę, która jest jeszcze dodatkowo oświetlana by nadać blasku całej konstrukcji. Ponadto znajdują się tam 4 sale konferencyjne oraz spa, gdzie można się zrelaksować, skorzystać z sauny lub siłowni. Z tego też piętra rozpościera się wspaniały widok na dzielnicę bankową miasta oraz na rzekę.

Hotel Roomers oferuje gościom specjalne pokoje dla alergików, niepalących oraz takie, które są przygotowane na przyjęcie gości niepełnosprawnych. Pokoje są dźwiękoszczelne, dostarczana jest do nich codzienna prasa i smaczne śniadanie. Ponadto, w hotelu można skorzystać z takich usług jak prasowanie ubrań, czyszczenie obuwia czy pralni. Idealnym miejscem na relaks jest nowoczesne spa, piękny ogród czy jeden z klimatycznych barów.

Hotel Roomers zapewnia gościom komfortowy pobyt. Hotel wydaje się być tak zaprojektowany, by spełniać wszelkie zachcianki odwiedzających go ludzi. Cena za jedną noc wynosi od 200 do 800 euro.

Powiązane artykuły