Hotel Haffner w Sopocie

Spis treści

Końcowe dni wakacji to czas, gdy wszyscy wracają z wypoczynku nad morzem do domu, by przygotować się na rozpoczynający się rok szkolny. Z drugiej jednak strony, jest to doskonały czas, by korzystać z wakacji. Kurorty pustoszeją, na plażach jest coraz mniej ludzi, a my możemy w spokoju cieszyć się szumem morskich fal. Jeśli chcemy dodatkowo spędzić ten czas w luksusowych warunkach, to dobrym rozwiązaniem wydaje się być skorzystanie z oferty sopockiego hotelu Haffner.

2a65d88d53e9fa33 Hotel Haffner w Sopocie

Haffner to czterogwiazdkowy usytuowany w pobliżu centrum Sopotu. Tylko parę kroków dzieli od deptaka ‘Monte Cassino’ i pobliskiego kortu tenisowego, gdzie goście mogą poczuć atmosferę rozgrywanych zawodów. Ciszę i spokój zapewnia położenie hotelu, który jest otoczony pięknym parkiem, gdzie można odbywać długie i relaksujące spacery.

posiada 106 pomieszczeń przeznaczonych dla gości: 84 z nich to pokoje standardowe, 6 zostało urządzonych w standardzie Superior, a kolejne 6 – w standardzie LUX. Inne pomieszczenia to: 4 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych i 6 apartamentów, wśród których 4 są  urządzone w standardzie LUX.

a470d27353e9fa33 Hotel Haffner w Sopocie

83ed69ee53e9fa33 Hotel Haffner w Sopocie

Decydujący się na w hotelu mogą skorzystać z szeregu atrakcji. Ci, którzy lubią spokojny relaks mogą zagrać w golfa, kręgle czy spróbować jazdy konnej. Dla amatorów mocniejszych wrażeń właściciele hotelu zapewniają przejażdżki wodne, rejsy katamaranem, przejażdżki gokartami, quadami czy paintball.
Pobyt w Hoffner to także możliwość skorzystania z centrum odnowy biologicznej. Do dyspozycji pensjonariuszy przeznaczono: basen, jacuzzi, saunę suchą i łaźnię parową, siłownię wraz ze studiem cardio oraz gabinety masażu i pielęgnacji ciała. Oferowane są tu: aquaaerobik, masaże, pielęgnacja dłoni i stóp oraz zabiegi kosmetyczne czy zajęcia z Nordic Wlaking. Proponuje się tu także zabiegi dla przyszłych i młodych mam.

57cfebe153e9fa33 Hotel Haffner w Sopocie

oferuje ponadto pobyty pakietowe. Jeden z nich, zwany ‘Wakacje w Sopocie’ skierowany jest zarówno do całych rodzin, jak i do pojedynczych wczasowiczów. Jego ceny uzależnione są od długości trwania pobytu. I tak, dla pobytu 5-dniowego ceny wahają się w granicach 1,900 – 5,000 złotych, 7-dniowego – 2,583 – 6,790 złotych, zaś 10-dniowego – 3,610 – 9,500 złotych. Szczegółowa lista atrakcji wliczonych w cenę pobytu oraz możliwość dokonania rezerwacji dostępne są na tej stronie.

Powiązane artykuły