Heikki Kovalainen będzie miał pole golfowe w Polsce!

Spis treści

Gazeta Parkiet poinformowała, że kierowca Formuły 1, Heikki Kovalainen jest zainteresowany otwarciem w Polsce pola golfowego.

 

W ostatnią środę fiński kierowca odwiedził Polskę i spotkał się z właścicielami spółki Sand Valley Company, która  odpowiada za powstający projekt pola golfowego w Pasłęku obok Elbląga. W całym kompleksie, oprócz pola, mają zostać wybudowane ośrodek Spa, hotel, restauracja, domki dla golfistów, a także kort tenisowy.

Jak podaje gazeta Parkiet, na całą inwestycję potrzebne jest ok. 2 milionów euro. Sama firma rozważa pozyskanie funduszy poprzez debiut na giełdzie warszawskiej na rynku New Connect. „Poważnie rozważamy opcję pozyskania części tych funduszy na NewConnect. Jeśli zdecydujemy się na taki krok, w obrocie możemy znaleźć się jeszcze w tym roku” – powiedział Antti Pohjonen, kierujący firmą Well Investments.

Jeżeli wszystko pójdzie jak trzeba, pieniądze wyłoży także Heikki Kovalainen. Samo to zapewne sprawiłoby, iż pole golfowe cieszyłoby się jeszcze większą popularnością.

Powiązane artykuły