Gwiazdkowe prezenty dla nastolatków

Spis treści

dla nastolatków muszą być modne, stylowe i wyposażone w najnowocześniejsze funkcje. Dla młodych ludzi liczy się przede wszystkim oryginalność. Postaraj się, aby Twój prezent był nietuzinkowy i związany z indywidualnymi zainteresowaniami bliskiej osoby. Dla wszystkich, którzy nadal nie wiedzą, co kupić nastolatkowi przygotowaliśmy świąteczny .

Dziewczęta w każdym wieku uwielbiają modę i ciekawe dodatki. Idealnym prezentem dla młodszej siostry będzie bransoletka z zabawnymi zawieszkami. Możesz wybrać złotą lub srebrną wersję bransolety i dodać do niej urocze biżuteryjne drobiazgi w różnych kształtach. Możliwość dowolnego zestawiania przywieszek to ogromna zaleta tej bransoletki. Dzięki temu nigdy się nie znudzi i będzie pasować do każdego stroju. Prezentowana poniżej bransoletka pochodzi z kolekcji Yes Charms Collection. Ceny: bransoletka srebrna 119 zł, bransoletka złota 849 zł, zawieszki ceny od 49 zł do 1349 zł.

Trampki Converse to jedne z najbardziej znanych butów na świecie! Na ich punkcie oszalał świat, a każdy nastolatek marzy o tych kultowych trampkach. Jeśli chcesz sprawić siostrze lub bratu wyjątkowy prezent, podaruj im Converse’y. W szerokiej ofercie tej marki znajdziesz buty o różnych fasonach i wzorach. Zwariowanym nastolatkom proponujemy model z zabawnymi, kolorowymi nadrukami. Cena: 219 zł.

Jeśli Twoje dziecko jest maniakiem komputerowym i nie może się oderwać od rozmów z przyjaciółmi poprzez internetowe komunikatory, na pewno ucieszy się z przenośnego komputera. Sony Vaio to połączenie funkcjonalności i niebanalnego designu. Mocny fioletowy kolor obudowy sprawi, że każda dziewczyna zakocha się w nim bez pamięci. można kupić m.in. w sklepach Vobis. Cena: 2 699 zł.

sonyvaio Gwiazdkowe prezenty dla nastolatków

Wielbicielowi zimowych sportów podaruj deskę snowboardową z kolorowym motywem graficznym, dzięki któremu wyróżni się na stoku. Deska na pewno przyda się podczas zimowych szaleństw w czasie ferii. Poniżej przedstawiamy deskę, którą kupicie w tym sklepie internetowym. Cena: 1 929 zł.

deska Gwiazdkowe prezenty dla nastolatków

Pamiętaj, że prezent dla nastolatka musi być modny, oryginalny i związany z jego hobby. Życzymy owocnych poszukiwań!

Powiązane artykuły