Gwarancja udanych wakacji

Spis treści

Nie jest tajemnicą, że wiele biur podróży nie stara się o to, by ich klienci spędzali wakacje w należytych warunkach. Ludzie często wracają niezadowoleni albo oszukani. Teraz sytuacja się zmienia. Na rynku turystycznych usług pojawiła się całkowicie nowa marka: Terra Mare. Jest to prestiżowe biuro podróży, które będąc członkiem Triada Group, ma wyjątkowo interesującą propozycje wyjazdów skierowaną do swoich potencjalnych klientów.

Celem Terra Mare jest uczynienie każdego wyjazdu niepowtarzalnym oraz wartościowym doświadczeniem. Organizuje do nietypowych miejsc, dbając zarazem o to, by ich klienci byli zadowoleni. Niespodzianki, które czekają na nich po dotarciu do celu podróży to m. in. szampan, wino i owoce, czy też powitalny posiłek w hotelu. Dodatkowym atutem Terra Mare jest gwarancja niezmienności cen w złotych, ekskluzywny pakiet ubezpieczeniowy, przeloty w dogodnych godzinach oraz dokumenty podróży przesyłane do domu.

caribbean world 1 Gwarancja udanych wakacji

Razem z Terra Mare można się udać do takich zakątków naszego świata jak: Paphos (Cypr), Hurgada, Sharm El Sheik (Egipt), Kreta, Rodos, Chalkidiki, Zakynthos (Gracja), Agadir (Maroko), Antlaya, Dalaman (Turcja), Sycylia (Włochy), a także do miejscowości w Portugalii i Tunezji. Biuro podróży gwarantuje noclegi w hotelach o bardzo wysokim standardzie (cztero-, pięciogwiazdkowych). Dlatego też dla tych, którzy polecą na Cypr, będzie oczekiwać luksusowy pokój w Aquamare Beach Hotel & Spa, a miłośnicy starożytnego Egiptu będą się mogli rozkoszować pobytem w hotelu Caribbean Word Soma Bay.

Dla bardziej aktywnych turystów organizowane są różnorodne wycieczki. Ci, którzy wyjadą na Kretę będą mogli zwiedzić ruiny pałacu Knosos – najznakomitszej budowli kultury minojskiej i siedziby legendarnego króla Minosa, oraz wybrać się w rejs do najpiękniejszej części archipelagu Cyklad, czyli na wulkaniczną wyspę Santorini. Natomiast, podczas pobytu w Maroko jest możliwość wzięcia udziału w wieczorze berberyjskim, podczas której to poznaje się kulturę Berberów i kosztuje się tradycyjne marokańskie dania.
Turyści, którzy zechcą spędzić swoje wakacje właśnie z Terra Mare będą mogli również spędzić miło czas oddając się różnorodnym zabiegom pielęgnacyjnym w ośrodkach odnowy biologicznej spa, a także nauczyć się gry w golfa pod okiem profesjonalnych instruktorów PGA (Professional Golfers Association). Każdy bez wątpienia znajdzie zajęcie idealne dla siebie.

capo 4 Gwarancja udanych wakacji

Terra Mare to gwarancja udanej podróży, a także niczym niezakłóconego relaksu. Klienci tej firmy będą w stu procentach usatysfakcjonowani i jeszcze nie raz skorzystają z jej usług.

Więcej informacji na: http://www.terramare.pl

Powiązane artykuły