Golf w kobiecym wydaniu

Spis treści

Dr Irena Eris Ladies’ Cup to pierwszy w Polsce turniej golfowy dla kobiet, połączony z zabiegami pielęgnacyjnymi i relaksacyjnymi. W tym roku panie będą rywalizować po raz czwarty.

eris ladies golf cup 1 Golf w kobiecym wydaniu

W dniach 11 – 12 czerwca 2010 roku turniej zostanie rozegrany na polu Mazury & Country Club w Naterkach koło Olsztyna. W związku z nadchodzącym wydarzeniem, został przygotowany specjalny serwis internetowy dla uczestniczek, oraz wszystkich innych entuzjastów golfa. Od 29 marca panie, które chcą wziąć udział w rywalizacji, mogą się rejestrować za pośrednictwem strony internetowej: http://www.drirenaerisgolf.pl/

eris ladies golf cup 3 Golf w kobiecym wydaniu

Puchary dla zwycięzców przygotowała znana firma jubilerska APART. Fundatorami nagród są również szwajcarska manufaktura zegarmistrzowska Maurice Lacroix, Deutsche Bank, Audi Rowiński – Wajdemajer oraz włoska marka golfowa Chervo, która ubiera wszystkie uczestniczki turnieju w eleganckie koszulki polo. Panie, które wezmą udział w zawodach będą mogły skorzystać z luksusowej oferty Hotelu Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris. Po dniu spędzonym na polu golfowym będzie to doskonały sposób na regenerację i odpoczynek.

eris ladies golf cup 4 Golf w kobiecym wydaniu

Dr Irena Eris Ladies’ Cup to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń golfowych w naszym kraju, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród wielbicielek tego sportu. Turniej został objęty oficjalnym patronatem Polskiego Związku Golfa.

Powiązane artykuły