Goldenhill – dom marzeń

Spis treści

Oto Goldenhill – dom marzeń. Jeśli kiedykolwiek śniłeś o miejscu, które zapewni ci spokój, bezpieczeństwo i rozrywkę, a do tego będzie położone wśród zielonych terenów z dala od zgiełku miasta, to willa Goldenhill jest przeznaczona dla ciebie. Jeśli oczywiście masz do wydania 7,5 miliona funtów… Za tą cenę można dostać kompletny dom, a właściwie zespół .

Goldenhill to perełka wśród ofert luksusowych apartamentów od A & B Homes. W środku uraczy nas prywatna sala kinowa z 34 miejscami siedzącymi, podziemne akwarium, a na wypadek wojny atomowej – schron. Przy projektowaniu zwrócono uwagę na każdy detal , uwzględniając jego pozycję, usytuowanie wobec słońca, stosowane materiały przyjazne środowisku oraz lokalizację bogatą w piękne krajobrazy. Goldenhill leży w Romsey, Hampshire (okolice Southampton), Wielka Brytania. Nieruchomość kosztuje około 37,5 miliona polskich złotych.

A & B Homes promuje swoją ofertę jako idealne miejsce do zamieszkania, które zapewni i wygodę dla wszystkich jego mieszkańców oraz przybyłych gości. Temu pozytywnemu wrażeniu uległ nawet kapitan reprezentacji Anglii oraz klubu piłkarskiego Chelsea London, John Terry. Ostatecznie gwiazda footballu nie zdecydowała się na zakup Goldenhill. Powodem była lokalizacja. 10 sypialni, 17 łazienek oraz 7 kuchni – to pomieszczenia czekające na przyszłego nabywcę. Inne udogodnienia obejmują jedną dużą sypialnię, basen, , saunę, łaźnię parową, siłownię, pomieszczenie ze stołami bilardowymi oraz wykończony wedle zaleceń nabywcy bar. Ponadto w Goldenhill znajdziemy również kort tenisowy, automatyczne oświetlenie, podziemny garaż dla 10 samochodów, 100 metrowe jezioro, tereny zielone o obszarze 100 akrów i zewnętrzny domek letniskowy z podziemnym akwarium, którego widok rozpościera się na jezioro.

Ta willa to oaza ciszy i spokoju. Podczas jakiegokolwiek zagrożenia (nawet jądrowego) wystarczy schować się w specjalnym pomieszczeniu (schronie), które zostało zabetonowane (odporne na radioaktywne promieniowanie). Drzwi zostały dodatkowo wzmocnione, tak żeby zatrzymać każdą falę agresji skierowaną w stronę mieszkańców. Schron posiada kuchnię, łazienkę i pomieszczenia sypialne. Gdyby na nabywcę czyhały kolejne zagrożenia, może on uciec korzystając z sekretnego, podziemnego tunelu. Goldenhill to wręcz synonim słowa luksus i bezpieczeństwo.

Zobacz również:

Pimp my Bentley

Wietnamska yoga

Buty, jakich jeszcze nie było

Powiązane artykuły