Glany skórzane – w jaki stylizacjach się sprawdzą

Spis treści

Wydawać by się mogło, że skórzane glany dobrze pasują tylko w mocnych punk rockowych stylizacjach. Nic bardziej mylnego. Wysokie skórzane buty doskonale odnajdują się również w innych stylówkach. Oto kilka przykładów, które powinny zainspirować Cię do tego, że obecność glanów w każdej garderobie jest w zasadzie obowiązkowa.

Militarny styl

Militarny styl ubierania się to jeden z najpopularniejszych i ponadczasowych trendów w modzie. Idealnie pasuje do niego para skórzanych butów – najlepiej jeśli są to klasyczne glany skórzane. Takie połączenie od zawsze kojarzy się z siłą, odwagą i męskością. Warto jednak pamiętać, że styl ten jest odpowiedni zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców, może być noszony o każdej porze roku i na niemal każdą okazję.

Codzienna prostota

Proste połączenie dżinsów, t-shirtu i skórzanych glanów to coś, co można pokochać. To połączenie nie wymaga wysiłku, jest swobodne i pasuje wszędzie. W rzeczywistości jest również tak uniwersalne, że możesz z niego korzystać niemal przy każdej okazji.

Doskonale sprawdzi się, kiedy musisz załatwić jakąś sprawę lub popracować w domu. Taka stylizacja sprawdzi się również na wieczorne wyjście do miasta lub wizytę w kinie.

Imprezowa odwaga

Każda kobieta potrzebuje odrobiny tajemniczości, a nie ma nic bardziej tajemniczego niż dopasowana spódnica lub spodnie, które eksponują nogi, nie odsłaniając ich całej okazałości. Do tego odważnego wyglądu potrzebujesz butów, które będą seksowne, ale jednocześnie nie zdradzą w pełni Twojego charakteru. Tutaj z pomocą przychodzą kobiece glany. Wyraziste i rzucające się w oczy, a jednocześnie pozostawiają wiele niedopowiedzeń. Słowem, idealne!

Podsumowanie

Ogromną zaletą skórzanych glanów jest to, że pasują do niemal każdej stylizacji. Doskonale odnajdują się zarówno w prostych codziennych połączeniach – idealnych do pracy i biura – a także w bardziej imprezowej odsłonie. Przy odpowiednim doborze garderoby możesz skorzystać z nich również przy bardziej oficjalnym spotkaniu, na przykład łącząc je z eleganckimi spodniami i koszulą.

Powiązane artykuły