Gdzie kupić biokominek?

Spis treści

Po kilku publikacjach dotyczących korzyści jakie niesie zakup i korzystanie z kominków na bioetanol otrzymaliśmy zapytania gdzie w Polsce można znaleźć tego typu produkty. Jedną z możliwości jest sklep producenta Chantico Fire.

43 Gdzie kupić biokominek?

Firma Planika wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła linię biokominków Chantico Fire, które nie potrzebują komina ani przewodu kominowego! Biokominki Chantico Fire nie wydzielają też dymu, zapachu i nie produkują sadzy. W procesie spalania wykorzystuje się płynne paliwo Fanola, które nie wytwarza substancji wymagających odprowadzenia na zewnątrz – powstaje tylko para wodna i nieduża ilość dwutlenku węgla, który usuwany jest z pomieszczenia dzięki naturalnej wentylacji. Fanola spala się w bezpieczny sposób, nie ma więc ryzyka podrażnienia oczu dymem lub zaczadzenia.

42 Gdzie kupić biokominek?

Zaletami Fanoli jest wydajność, łatwość przechowywania, bezwonność i bezdymność podczas spalania oraz zgodność z trendami ekologicznymi. Te atuty wyróżniają je spośród innych paliw na rynku i sprawiają, że jest wyjątkowo wygodnym i ekonomicznym sposobem zasilania kominka Chantico Fire. Innowacyjny skład paliwa sprawia, że w kominku płonie „żywy” ogień.

Biokominek Chantico Fire jest w pełni mobilnym elementem wystroju , pozwalając na nieograniczone możliwości aranżacji zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Kominki Chantico Fire powstały w oparciu o opatentowaną technologię tworzenia rozwiązań bezdymnych i bezwonnych, bezpiecznych w użytkowaniu oraz przyjaznych dla środowiska.

Bezpieczeństwo produktów Chantico Fire oraz paliwa Fanola zostało potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa: EcoLogo, LGA, SITAC, OMNI. Pozytywną opinię wydał również Państwowy Zakład Higieny (PZH).

Więcej informacji na stronie: ChanticoFire.pl

Powiązane artykuły