Futurystyczne krany od Hego WaterDesign

Spis treści

Włoska firma Hego WaterDesign przedstawia dwa oryginalne krany. Modele o bardzo nowoczesnym dizajnie znajdą swoje miejsce w każdej współczesnej łazience.

Krany I.WO oraz I.WO.e pochodzą z najnowszej serii zaprojektowanej przez Davida Vercelli.  Oba są wykonane ze stali nierdzewnej i mają podobny wygląd. Co ciekawe, w każdym z nich możemy zmieniać nachylenie strumienia. Pozwoli to dostosować krany do różnych rodzajów umywalek.

W wersji mechanicznej I.WO tradycyjne kurki zastąpiono dwoma sprytnie zaprojektowanymi kółkami. Są one prawie niewidoczne i pozwalają na zmianę parametrów wody. To wyżej położone reguluje temperaturę, niższe natomiast umożliwia zmianę strumienia wody. Dzięki temu posiadacz tego modelu może ustawić najpierw idealną temperaturę, a potem tylko dostosować strumień.

Elektroniczna odsłona I.WO.e prezentuje się równie dobrze. Posiada przedni panel przypominający klawiaturę z pięcioma przyciskami, które także pozwalają na zmianę temperatury i nasilenia strumienia wody. Gdy kran jest włączony, sygnalizuje poziom temperatury przy pomocy światełka. Zmienia ono swój kolor od czerwonego do niebieskiego, w zależności od tego, czy woda jest zimna lub gorąca.

Metaliczny blask i proste wyraziste linie kranów będą pasowały do łazienek urządzonych w nowoczesnym stylu. Akcesoria te powinny zainspirować także tych, którzy pragną odmienić dotychczasowy wygląd swojej łazienki i dodać w niej futurystyczny akcent.

Powiązane artykuły