Funkcjonalność i fantazja

Spis treści

Mimo, że za oknem ciągle plucha warto już pomyśleć o czymś, co ewidentnie kojarzy się z ciepłymi dniami – o meblach ogrodowych. Jeśli zastanawiasz się nad ich zakupem, przeglądasz różne oferty i ciągle niestety nie możesz się zdecydować, to ten produkt jest dla ciebie idealny – kolekcja mebli ogrodowych B&B Italia’s Crinoline.

Fantazyjne zostały zaprojektowane przez Patricia Urquiola, która może poszczycić takim wyróżnieniem jak ELLE Deco International Design Award, czy też Award Le Nombre d’Or 2007. Piękno jej najnowszej kolekcji oparte jest na zabawie kontrastów: delikatne i wdzięczne motywy kwiatowe oraz sztywne i solidne oparcia. Asymetria oraz falujące kwiaty nadają meblom harmonijnego wyglądu oraz współczesnego charakteru.
Krzesła są do nabycia z normalnymi oraz wyższymi oparciami. Kolekcja B&B Italia’s Crinoline wykonana została z włókien naturalnych oraz polietylenu. Dzięki temu drugiemu materiałowi, są odporne na deszcz, słońce i wiatr.

Filozofią firmy jest łączenie osiągnięć naukowych i technologicznych z funkcjonalnością i ekspresyjnym wyglądem produktu. Kolekcja B&B Italia’s bez wątpienia ozdobi twój taras.

Więcej informacji o producencie na: http://www.bebitalia.it/

Powiązane artykuły