Four Seasons Bangkok

Spis treści

Jeśli szukacie miejsca na świecie, w którym można przyjemnie wypocząć w niebanalnym klimacie, to koniecznie musicie odwiedzić Four Seasons w Bangkoku. Ten świeżo odnowiony zaskakuje swym wystrojem i odsłania przed wczasowiczami legendy Tajlandii. Fascynujące ręcznie malowane obrazy, rzeźby reprezentujące symbole kultury Thai i nowe dekoracje zaskakują pensjonariuszy już od pierwszych chwil pobytu w hotelu.

Pokoje swym wystrojem spełniają największe standardy. oferuje ich aż 354. Obok nich w ofercie hotelu znalazło się 35 apartamentów i 7 małych chatek znajdujących się w ogrodzie, które przybliżają magię Bangkoku. Obok kontaktu z żywą kulturą, Four Seasons zapewnia swym pensjonariuszom możliwość całkowitej relaksacji.

ban 031 394x493 Four Seasons Bangkok

Ci, którzy mają swe wymagania umieszczone na nieco wyższym szczeblu, także w tym hotelu znajdą coś dla siebie. Ich spełnieniem na pewno będzie apartament Rajadamri. Znajduje się on na dziewiątym piętrze hotelu i poza ekskluzywnym wystrojem, zapewnia iście domowy komfort. Udekorowany jest on przedmiotami oraz meblami sztuki Thai. Ozdabiają one całe pomieszczenie, w którym znalazło się miejsce na garderobę, jacuzzi, biblioteczkę czy pomieszczenie do masażu. By gościom hotelu jeszcze bardziej przybliżyć kulturę Thai, oferuje szeroki wachlarz potraw tajskiej kuchni. Znajdują się tu ponadto restauracje amerykańskie, włoskie i wiele innych.

ban 052 394x493 Four Seasons Bangkok

Jeśli chodzi o kwestię urządzenia konferencji czy balów, to Four Seasons Bangkok zapewnia szeroki zakres pokoi konferencyjnych i sali balowych. W salach tych zostały zainstalowane urządzenia medialne najwyższej jakości, dzięki czemu nie ma żadnych przeszkód w urządzeniu wystawnego wesela. Rezerwacji pokoi można dokonać za pośrednictwem tej strony.

 

Powiązane artykuły