Fotel niczym chmurka

Fotel niczym chmurka

Spis treści

Nie ulegnij pochopnym wnioskom. Wprawdzie mebel ten wygląda niczym worek ze zbożem, ale tak naprawdę jest komfortowym fotelem, który sprawi, że po powrocie do domu po wyczerpującym dniu poczujesz się jak w niebie. Właściwie, tego niebywałego mebla przypomina nieco chmurkę, która aż się prosi, żeby się na niej położyć.

ROO chair

Autorami ROO chair są fachowcy z fińskiej firmy Woodnotes, a projektantem, twórcą pomysłu Ulla Koskinen. Producent gwarantuje, że fotel powróci do swojej pozycji, w jakiej został wyprofilowany, a to dzięki specjalnemu materiałowi użytemu wewnątrz ROO chair (przędza papierowa oraz bawełna).

MY chair

Fotel jest częścią kolekcji Wiosna 2009.  W sprzedaży dostępne są dwie wersje – mniejsza MY chair, która bardziej przypomina siedzisko, krzesło zapraszające wręcz by na nim usiąść i pooglądać telewizję, większa ROO chair to połączenie fotelu z łóżkiem w sam raz na drzemkę czy relaks.

Koszt zakupu wersji MY to 1,500$, a ROO – 1,900$. Więcej niekonwencjonalnych produktów na stronie http://www.woodnotes.fi

 

Powiązane artykuły