Fortepian czy Ferrari?

Fortepian czy Ferrari

Spis treści

Jak wygląda fortepian? Najczęściej drewniany, o klasycznym kształcie, w jasnej lub ciemnej kolorystyce – idealne uzupełnienie eleganckich, stylowych salonów. Pegasus Guoquin wprowadza całkowitą rewolucję w ten utarty już wzór instrumentu. Jedyny element, który świadczy o tym, że to na co patrzymy ciągle jeszcze jest fortepianem to klawiatura.

Pegasus to nie jest instrument – to prawdziwe, grające dzieło sztuki. Nie można przejść obok niego obojętnie. Pierwsze, co przyciąga uwagę to kolor – ognista czerwień.  Następnie finezyjny kształt do złudzenia przypominający samochód Ferrari. Smaku dodają mu perfekcyjnie dopracowane szczegóły takie jak np. subtelne, opływowe linie. Ponadto, w tym nietypowym modelu zainstalowano takie mechanizmy jak mikrokomputerowy system kontrolny oraz cyfrowy system dźwiękowy. Dzięki temu fortepian nie tylko świetnie wgląda, ale i idealnie brzmi.

Pegasus Guoquin w kształcie Ferrari jest edycją limitowaną, którą obecnie obejrzeć można tylko i wyłącznie w sklepie muzycznym w Pekin. Całość oszacowana jest na 410 000 dolarów.

Powiązane artykuły