Flux – składane, przenośne krzesło ogrodowe

Spis treści

Małe krzesełka outdoorowe są przeważnie ciężkie, prawie wcale nie mobilne, a nierzadko po prostu brzydkie. Na widok starych leżaków, które urodą przypominają najświetniejsze czasy komunizmu w Polsce, dzisiaj robi się już niedobrze.

Flux to innowacyjny mebel łączący design z mobilnością. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą móc usiąść w każdej sytuacji. Krzesło jest składane, a w pozycji przenośnej zajmuje niewiele miejsca, a do tego ma praktyczny uchwyt na dłoń. Rozłożenie i złożenie z powrotem Fluxa zajmuje mniej niż 10 sekund. Do tego wysiłek jest prawie żaden. Jest to idealne rozwiązanie dla niedużych pomieszczeń.

Z takiego krzesełka z pewnością zadowoleni będą też wędkarze, czy miłośnicy wypadów za miasto. Flux należy do rodziny mebli holenderskich, które słyną z elegancji i praktyczności. W sprzedaży dostępne są dwie wersje biała i czarna, choć ta druga dopiero od połowy lipca. Wymiary krzesła po rozłożeniu to  50 x 60 x 90 cm. Przenośna wersja zajmuje 75 x 85 x 1,6 cm.

http://www.vimeo.com/3962677

Niepokojąca może wydawać się waga siedziska – 5 kg – jednak wątpliwość tę rozwiewają prezenterzy z filmu promocyjnego, którzy świetnie radzą sobie z rozłożeniem krzesła. Materiał, którego użyto do budowy Fluxa to bardzo wytrzymały plastik. Z krzesła można korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Co ciekawe, holenderski wyrób jest wodoodporny (nie wiemy czy jest też niezatapialny).

http://www.vimeo.com/5167523

Cena mebla to 129 Euro. Przy zakupie dwóch sztuk klient nie płaci kosztów przesyłki. Żeby zdobyć krzesło Flux należy złożyć zamówienie na stronie http://www.fluxchairs.com Produkt do sklepów detalicznych trafi najprawdopodobniej dopiero w trzecim kwartale bieżącego roku.

Wysyłka jest ograniczona tylko do krajów należących do Unii Europejskiej, więc nie ma obaw o dostawę mebla na teren Polski. Należy mieć na uwadze, że krzesło Flux nie świeci różnokolorowym odcieniem, jak ma to miejsce na filmie promocyjnym.

Powiązane artykuły