Fiat 500C AZNOM – na cześć wina

Spis treści

Włoski tuner AZNOM ma bardzo wyjątkowe podejście do przerabiania samochodów. Tym razem przedstawił propozycję dla tych, którzy swoją 500-kę chcieliby uczynić jeszcze bardziej ekskluzywną.

fiat 500 1 Fiat 500C AZNOM na cześć wina

Fiat 500 cabrio – już po zjechaniu z taśmy montażowej stylu mu nie brakuje. Jednak są tacy, którym taka forma nie odpowiada do końca. Dlatego mogą udać się do firmy AZNOM, która stworzyła specjalny pakiet nazwany Sassicaia. Sama nazwa pochodzi od włoskiego wina produkowanego w toskańskiej winiarni Tenuta San Guido. Przyznacie, już dla samej nazwy warto.

fiat 500 2 Fiat 500C AZNOM na cześć wina

Materiałem który wykorzystano do zmodernizowania 500-ki jest… drewno. Znajdziemy je niemal wszędzie, zarówno w środku jak i na zewnątrz auta. Wewnątrz niemal wszystkie plastikowe wykończenia deski rozdzielczej zastąpiono właśnie drewnem. Odświeżono również tapicerkę, która jest teraz dwukolorowa i wykonana ze skóry.

Z kolei na zewnątrz drewniane są teraz: uchwyt klapy bagażnika czy obudowy lusterek. Dodatkowo całe nadwozie pokryto dwoma kolorami lakieru. Zmieniono także kolor rozkładanego, materiałowego dachu, który jest teraz beżowy.

Tak przygotowana 500-ka cabrio kosztuje dodatkowe 7900 euro. Dużo, mało? Na pewno wyjątkowo…

 

Powiązane artykuły