Ferretti Custom Line 124

Spis treści

Ferretti Custom Line przedstawił ultra-luksusowy jacht, który nosi prostą nazwę 124. Zaprojektowany przez architekta Gianni Zuccon ze Studio Zuccon International Project przy współpracy z Ferretti Ayt, jacht jest prawdziwym arcydziełem wśród sztuki, jaką z pewnością jest budowanie szybkich, a jednocześnie pięknych i komfortowych motorówek.

“Karoseria” opiera się na eleganckiej i zarazem delikatnej linii, dosyć standardowej dla tej serii jachtów. Ogromne szklane drzwi boczne w salonie (pośrodku jachtu) sprawiają wrażenie drzwi na taras z widokiem na morze. Wpuszczają one do środka dużo światła, dzięki czemu wnętrze zawsze wprawiać będzie szczęśliwego nabywcę w pogodny nastrój.

Firma oferuje dwie różne wersje dekoracji salonu (zależnie od tego czy w jachcie zostaną zamontowane szklane drzwi). W pierwszej wersji w salonie znajdują się dwie duże sofy w kształcie litery L, a przy każdej z nich znajduje się stoliczek. Pomiędzy nimi znajduje się ścieżka do wyjścia na wspomniany taras. Wersja druga to 3 sofy zaaranżowane na kształt podkowy z dużym stołem pośrodku. Obie wersje zawierają 52-calowy telewizor, który wyłania się na klik pilota.

Jadalnia oferuje przestrzeń dla 12 osób. Pokój dla właściciela ma wydzieloną przestrzeń do pracy i do relaksu. Ponadto znajduje się tam oddzielna toaleta i podwójny prysznic. Cztery kabiny dla gości znajdują się na niższym pokładzie. Dwie z przodu (z prywatną łazienką i dwoma łóżkami każda) oraz dwie z tyłu (z prysznicem każda) pokładu.

Najwyższy pokład to strefa dla relaksu i tam właśnie znajduje się salon, z którego rozpościera się widok na oceaniczną piękność. Wspominane już drzwi prowadzą na zewnątrz pokładu, gdzie można znaleźć stół jadalny z w pełni przygotowaną przestrzenią do grilla. Jacuzzi znajduje się na rufie, znaleźć tam można również ogromny parasol, a pod nim miejsca do leżakowania. Ale to nie wszystko, na kapitańskim gniazdku również znajduje się przestrzeń zaaranżowana specjalnie dla komfortu podróżujących. Załoga jachtu ma swoje prywatne łazienki z osobnymi prysznicami. Oczywiście wszystkie meble mają być wykonane z najlepszych gatunków materiałów. 124 od Ferretti Custom Line to jacht marzeń.

Strona producenta: http://www.customline-yacht.com/en/home.jsp

Powiązane artykuły