Ferrari dla kuchni

Ferrari dla kuchni

Spis treści

Kuchnia już od dawna przestała być miejscem tylko i wyłącznie do gotowania potraw – teraz stanowi bardzo ważny, reprezentacyjny punkt każdego domu. Dlatego też wielu z nas myśląc o modnym mieszkaniu pierwsze co bierze pod uwagę to nie salon czy sypialnię, ale nowoczesną i zarazem funkcjonalną kuchnię. Nie ulega wątpliwości, że współczesny rynek jest wypełniony po brzegi różnorodnymi pomysłami na tą część domu.

Co więcej, wedle uznania można wykreować kuchnię tradycyjną, orientalną, a każdą unowocześnić innowacyjnymi rozwiązaniami przygotowanymi specjalnie dla tego miejsca (multimedia, internet). Dzisiaj mamy dla was świetną propozycję: kuchnia w stylu Ferrari.

Z takim właśnie pomysłem wyszła niemiecka firma, Kiche Concept, która specjalizuje się w nowoczesnych wystrojach kuchni. Ich projekt uwiedzie każdego, a w szczególności wszystkich miłośników samochodów Ferrari – to właśnie ta marka była inspiracją dla niemieckich projektantów.

Jak można się domyślić, wszystkie elementy tej kuchni wyglądem nawiązują do legendarnego samochodu – opływowe kształty, intensywnie czerwony kolor, mocny połysk. W komplecie są m.in. dwa bary, na których można zamontować kuchenkę oraz stylowa ścianka przygotowana specjalnie by zamieścić w niej wszelkie urządzenia elektryczne. To co najbardziej nam się podoba w opisywanej koncepcji, to fakt, że jest ona bardzo przestronna, a zarazem niezwykle funkcjonalna. Stylizacja nie jest nachalna, lecz nadaje smaku całości – dzięki temu będzie ona odpowiednia nie tylko dla fanów włoskiego samochodu.

Powiązane artykuły