Felgi niczym biżuteria

Spis treści

Felgi dla samochodów jest niczym biżuteria dla kobiet. To zdanie potwierdzają statystyki sprzedaży. Lubimy kupować wyjątkowe obręcze. I kupujemy ich coraz więcej…

 

Liczy się innowacyjny pomysł. W napływie samochodów na polskich drogach kierowcy coraz częściej szukają sposobu na zindywidualizowanie swoich pojazdów. Im bardziej niepowtarzalne, tym lepiej. Na świecie jest wielu znakomitych producentów felg, choć tylko garść tych, które unikalnymi wzorcami wyznaczają nowe trendy w świecie motoryzacji.

Nie trzeba być znawcą tuningu by doceniać efekt prestiżu, jaki nadają aucie felgi.

Odpowiednio dobrana felga może zapewnić oryginalny design. W zależności od upodobań właściciela pojazdu dodać charakteru, wrażenia mocnej budowy lub lekkości. Szczególnie często wykorzystuje się większe felgi od fabrycznie zamontowanych, by nadać pojazdowi sportową linię.

 

Wymagania i kryteria, jakimi kierują się obeznani w temacie klienci oraz ci mniej, są różnorodne. Należy jednak pamiętać o wymogach, które muszą być spełnione, by dokonać najlepszego wyboru. Średnica, rozstaw śrub, odsadzenie felgi i średnica otworu centralnego to najważniejsze z parametrów, jakimi trzeba się posłużyć przy zakupie poza samym wyglądem felgi. Odpowiednie felgi to jedna z tych niewielkich zmian w bryle pojazdu, która tak bardzo ją zmienia.

Stąd konkurs, jaki został zorganizowany przez internetowego lidera w sprzedaży opon i felg. Ideą ‘Super konkursu’ jest przede wszystkim rozpropagowanie narzędzia, które ułatwia przymierzanie felg do swojego auta. Konfigurator Felgi.pl jest bardzo prostą w użyciu aplikacją, a przymierzenie kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu felg na własnym aucie w salonie byłoby praktycznie niemożliwe. Oprócz nagród użytkownicy zyskać mogą dodatkowo opinię, czy wybrane przez nich felgi dobrze się prezentują z ich autem, bo przecież o prezentację chodzi.

Powiązane artykuły