Fashion Saturday z Evą Minge

Spis treści

Eva Minge to znana i ceniona polska projektantka, która prezentowała swoją kolekcją obok Domu Mody Christian Dior i Giorgio Armani w Haute couture w Paryżu. Ponadto, jej projekty prezentowane są podczas Rzymskiego Tygodnia Mody. Jej filozofią jest pokazanie kobietom, że mogą być piękne bez względu na wiek i rozmiar.

Eva Minge będzie gospodarzem Fashion Satruday, otwierającego cykl spotkań ze znanymi i cenionymi postaciami ze świata mody. Program imprezy, która odbędzie 12. grudnia o godz. 10 w restauracji Boathouse Wine Lounge, obejmuje m.in. warsztaty stylu, które poprowadzi Eva Minge oraz metamorfozy pod okiem najlepszych stylistów. Ponadto, będzie można skorzystać z rad wizażystki z firmy Rouge Bunny Rouge oraz obejrzeć suknie z kolekcji Minge.

Na sobotnim spotkaniu nie zabraknie również stoiska z torebkami Eva Minge by Mousette oraz biżuterią Eva Minge by Lemoniq. Całość dopełni mus czekoladowy, inspirowanym kolekcją Evy Minge „Black&White” oraz lampka wina, przygotowane specjalnie na tę okazję przez szefa kuchni.

Wstęp na spotkanie wyłącznie na zaproszenia, które można otrzymać pisząc na adres mailowy agnieszka@boathouse.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Powiązane artykuły