Faraway…w twojej łazience

Spis treści

Niektórzy do pełnego relaksu we własnej łazience potrzebują pięknego wystroju. Inni – aromatu. Te dwa aspekty sprytnie połączył Zucchetti. Na rynku dostępny jest jego rewolucyjny kran, który nie tylko ładnie wygląda, ale również, dzięki specjalnemu mechanizmowi, sprawi, że w twojej łazience rozniesie się błogi zapach ulubionych przez ciebie zapachowych mieszanek.

Faraway – bo właśnie tak nazwano ten produkt – to kran o prostej budowie. Jego konstrukcja opiera się na jednej, długiej podstawce. Wedle uznania można zdecydować się na model biały lub chromowany. Ponadto można pokusić się o zakup dodatkowych akcesoriów, które proponuje Zucchetti. Bardzo przydatnym może okazać się pojemnik na żel, balsam albo mydło. Dzięki temu wszystkie najważniejsze rzeczy potrzebne w czasie kąpieli będziesz miał w zasięgu ręki. Całość nawiązuje do stylu minimalistycznego – projektant był oszczędny w jakiekolwiek zdobienia. Nie jest to jednak żaden minus produktu, gdyż w tym modelu nie są ważne zbędne dodatki, lecz jego funkcjonalność oraz nieszablonowość.

Ale to nie budowa kranu jest tutaj najważniejsza. Przy baterii umieszczono specjalne wsady na kadzidełka lub mieszanki zapachowe, dzięki czemu podczas kąpieli będziesz mógł bez ograniczeń relaksować się wdychając odprężające aromaty.

Więcej na: http://www.zucchettionline.it/

Powiązane artykuły