Fala nowoczesności w łazience

Spis treści

Włoski producent nietypowych wyposażeń łazienek – Bandini – wychodzi do klientów ze swoją najnowszą kolekcją zlewów – Ocean.

Zlewy, które tym razem oferuje włoski producent są równie oryginalne jak poprzednie modele. Tak jak nazwa wskazuje, kształtem przypominają falę morską. Dzięki delikatnym liniom oraz pięknemu połyskowi bardziej przypominają rzeźby aniżeli funkcjonalne, łazienkowe wyposażenie. Do wykonania nie użyto zwykłej ceramiki, lecz nowoczesnego materiału technoform, który cechuje wyjątkowa trwałość, odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz wysoki połysk.

Zlewy dostępne są w kolorze czarnym lub białym. Ponadto zostały wyprodukowane w dwóch rozmiarach. Pierwszy z nich to prostokątny model o wymiarach 90 cm x 45 cm. Drugi ma kształt kwadratu – 45 cm x 45 cm; jego zaletą jest fakt, iż można go umieszczać w narożnych częściach łazienki.

Jako uzupełnienie kolekcji, Bandini wypuścił na rynek linię akcesoriów łazienkowych, np. Aria oraz Dive, które kształtem idealnie współgrają z Ocean i będą jej doskonałym wykończeniem. Zlewy od Bardiniego nadadzą nowego wyrazu szarej łazience. Stanie się bardziej nowoczesna oraz stylowa.

Więcej o informacji o producencie na: http://www.ilbagnobandini.it

Powiązane artykuły