Etui na zegarki od Louis Vuitton

Spis treści

Ciekawa propozycja dla wszystkich pasjonatów zegarków. Dom mody Louis Vuitton proponuje dwa stylowe etui, które pomieszczą Twoje cenne podczas podróży.

Oryginalne kasetki spodobają się miłośnikom luksusu, którzy dbają o swoje ekskluzywne czasomierze. Futerał Louis Vuitton przyda się zwłaszcza podczas podróży – będziesz miał pewność, że Twoje się nie zniszczą i bezpiecznie dotrą na miejsce

Pierwsze etui to szkatułka, w której można przechowywać osiem zegarków. Stylowe etui w kształcie kufra ozdobiono klasycznym monogramem Louis Vuitton. Walizeczkę wykonano ze skóry, a charakteru nadają jej okucia pokryte złotem. Wnętrze kufra wyścielono miękkim, kremowym materiałem i umieszczono tam specjalne poduszeczki na . Kufer na osiem czasomierzy kosztuje ponad 4 000 dolarów.

Druga propozycja to miękki futerał, w którym zmieścisz trzy męski lub cztery damskie . Na tym etui również znajduje się słynny wzór Louis Vuitton. Projektanci ze znanego domu mody zadbali o najmniejsze szczegóły – ciekawy kształt tuby i zapięcie w formie skórzanego paska dodają szyku i elegancji. Jeśli spodobała Ci się ta mała kasetka, przygotuj się na wydatek rzędu 620 dolarów.

Luksusowe czasomierze zasługują na ekskluzywną oprawę. Louis Vuitton stworzył piękne, ale i kosztowne z myślą o wielbicielach tych zegarmistrzowskich dzieł sztuki.

Więcej stylowych produktów z logo Louis Vuitton znajdziecie na stronie: http://www.louisvuitton.com/

 

Powiązane artykuły