Eleganckie toaletki do sypialni

Spis treści

W sypialni każdej damy nie powinno zabraknąć eleganckiej toaletki. Dzięki niej codzienny makijaż stanie się o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy. Taką możliwość dają toaletki sklepu ArtDecor24.

Istotną zaletą posiadania toaletki jest to, iż wszystkie przybory do makijażu możemy zgromadzić w jednym miejscu. Tym samym nie zaśmiecamy łazienki kosmetykami.

W ofercie sklepu znajdują się modele o różnym designie. Toaletka w stylu Shabby Chic będzie pasowała do pokoju utrzymanego w romantycznej atmosferze. Jej powierzchnia została celowo postarzona, co nadaje jej wygląd antycznego mebla. Wykonano ją z drewna według XIX-wiecznego wzoru. Jej wymiary to 145 x 60 x 40 cm.

Inną pozycją jest toaletka w stylu kolonialnym z elegancko wykonaną snycerką. Posiada ona duże lustro oraz kilka szuflad, które pomieszczą wszystkie kobiece drobiazgi.

Na uwagę zasługuje także toaletka z taboretem, pochodząca z kolekcji Różana. Mebel ten posiada owalne lustro i jest ozdobiony ręcznie malowanymi gałązkami róż. Toaletka została wykonana z drewna oraz płyt profilowanych. Jej wysokość z lustrem to 157 cm. Taborek jest wysoki na 45 cm.

Z kolekcji Rokoko pochodzi toaletka z trzema lustrami. Są one ruchome, dzięki czemu można je dowolnie przesuwać podczas układania fryzury lub codziennego makijażu. Wykonano ją z drewna i pomalowano na kolor biały z odcieniami beżu. Jej powierzchnię celowo postarzono.

Toaletki można nabyć za pośrednictwem strony internetowej sklepu ArtDecor24. Ich ceny wahają się w granicach od 500 do 1000 zł.

Powiązane artykuły