Eleganckie kuchnie firmy Giulia Novars

Spis treści

Klasyczne kuchnie zawsze przyciągają nasz wzrok, a to za sprawą swojego wyrafinowanego designu oraz eleganckich kształtów. Rosyjska firma Giulia Novars prezentuje klasyczne kuchnie nawiązujące do angielskiego stylu.

od firmy Giulia Novars są wykonane z drewna malowanego na różne kolory, między innymi biały, czarny, brązowy, jasno lub ciemnozielony. Każdy zestaw ma wykończenia w kolorze złotym, co w połączeniu z klasycznymi wzorami daje miłą dla oka kombinację.

Blaty są wykonane z różnych materiałów, do wyboru są wersje z czarnego lub białego kamienia oraz z eleganckiego drewna. Modele z ciemnego drewna powinny sprawić, że stanie się bardziej atrakcyjna i ciekawa.

Projektanci zadbali o każdy detal. Wszystkie zdobienia są starannie wyrzeźbione. Ponadto każdy zestaw został wyposażony w elegancki kran stylizowany na dawne lata. Na uwagę zasługuje dekoracyjny okap o ciekawych wzorach.

Te kuchenne spodobają się każdej gospodyni. Posiadają liczne szafki oraz szuflady, które pomieszczą wszystkie akcesoria niezbędnie do przygotowywania potraw. Praktycznym rozwiązaniem są także wysuwane szufladki umieszczone w ściankach po obu stronach okapu.

Powiązane artykuły