Elegancja w każdym calu

Spis treści

Alexandra von Furstenberg – projektantka mebli znana nie tylko ze swej kreatywności, ale również z tego, że jest synową słynnej designerki Diane – wypuściła na rynek najnowszą kolekcję mebli akrylowych, Voltage, która bez dwóch zdań potwierdza jak ważną osobistością jest ona w świecie kreatorów wnętrz.

Najnowsza oferta to 9 mebli, które są ewidentną kontynuacją stylu zapoczątkowanego przez pierwszą kolekcję projektantki. Charakterystyczne elementy mebli to oczywiście akryl, a także lustra oraz ostre kąty w surowym stylu Art Deco.

W porównaniu do poprzedniej propozycji Furstenberg, która cechowała się użyciem jaskrawych barw oraz diamentów, Voltage wydaje się być bardziej przemyślanym, dojrzałym projektem. Dużym atutem jest kolorystyka – są w przytłumionych barwach takich jak brąz, szary oraz czarny, co sprawia, że wkomponują się one bez problemu w każde wnętrze.

Prawdziwym zwieńczeniem kolekcji jest fantastyczny stolik na kawę, który wykonany został z czystego akrylu. Dzięki materiałowi oraz nieszablonowemu kształcie szmaragdu, stolik odbija promienie słońca, co daje niesamowity efekt wizualny.

Stolik dostępny jest za 15 000 dolarów, tylko i wyłącznie w salonie w Los Angeles. Cena pozostałych mebli z limitowanej kolekcji Voltage zaczyna się od 1 200 dolarów.

Więcej na: http://alexandravonfurstenberg.com/

Powiązane artykuły