Ekspozycja chłodziarek Vinotemp w Warszawie

Spis treści

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Na świątecznym stole oprócz pysznych potraw nie powinno zabraknąć także wybornego wina. W związku z tym firma Vinotemp oferuje chłodziarki do tego trunku.

Już od dziś w warszawskiej Galerii Handlowej Blue City można oglądać świąteczną ekspozycję chłodziarek i szaf chłodzących do wina marki Vinotemp. Marka obecna na rynku już od ponad 20 lat jest wiodącym producentem rozwiązań i systemów do magazynowania wina.

ekspozycja chaodziarek vinotemp w warszawie Ekspozycja chłodziarek Vinotemp w Warszawie

Ekspozycję będzie można oglądać przez najbliższe trzy tygodnie. Znajdują się tam zarówno interesujące drewniany szafy chłodzące, które spodobają się każdemu koneserowi wina, jak i nieco mniejsze chłodziarki, których niewielkie rozmiary pozwolą na umieszczenie ich nawet w małej kuchni.

Wszystkie prezentowane w Blue City produkty marki Vinotemp posiadają system termoelektrycznego chłodzenia, który to jest nieszkodliwy dla środowiska. Ponadto wyposażono je w prosty wyświetlacz pokazujący ustawiony poziom temperatury.

Urządzenia Vinotemp mogą się także okazać dobrym prezentem dla bliskich. Cóż innego, jak nie lampka idealnie schłodzonego wina poprawi nam humor w zimowy świąteczny dzień?

Powiązane artykuły