Ekskluzywne spa w Krallerhof

Spis treści

Przed jesienną ponurą aurą warto się zrelaksować i nabrać chęci do życia i pracy. Większość z nas już dawno jest po urlopach, mimo to jeden weekend w relaksującym będzie doskonałym uzupełnieniem wakacyjnych wojaży. Proponujemy pobyt w austriackim ośrodku w Krallerhof.

Hotel jest położony z daleka od głównych dróg na słonecznym wzgórzu, 850 metrów nad poziomem morza i jest otwarty przez cały rok. Na gości czeka aż 124 pokoje. Wnętrza są niezwykle urządzone. Ściany, meble i dodatki przestawiają całą paletę barw. Znajdują się tu również liczne apartamenty zachęcające do wypoczynku.

Harmonię między umysłem, ciałem i duchem zapewniają liczne atrakcje oferowane przez hotel. O podniebienia gości zadba restauracja. Posiłki, przygotowane z myślą o dobrej kondycji klientów, są wykonane ze starannie wybranych składników tradycyjnej austriackiej kuchni. Szef kuchni stara się stworzyć pyszne menu, a zarazem niskotłuszczową dietę. Gospodarze serwują domowe wypieki: ciemny chleb i wyśmienite ciasta. W restauracji nie można palić, jednak nałogowi palacze znajdą swoje miejsce w barze.

daje szansę znalezienia spokoju, a także uzupełnienia energii oraz poprawienia naszej urody.
„Refugium” to część hotelu o powierzchni 1720 m², gdzie znajdują się wszystkie udogodnienia dla osób spragnionych relaksu. Znajduje się tu kryty basen z rodzinną sauną, salon kosmetyczny i fryzjerski, skorzystamy z kąpieli parowej, masażu oraz zabiegów regenerujących. Oprócz tego do dyspozycji gości pozostaje sala ćwiczeń i solarium.

Warto jest się wybrać na pieszą wycieczkę po górskich szlakach Leogang Steinberge i Kitzbühl Grasberge. Można także skorzystać z szerokiej gamy sportów: tenis, squash, go-karty, kolarstwo górskie i wiele innych. Jeśli natomiast odwiedzimy ośrodek w zimie, czeka na nas białe szaleństwo na nartach.

Ceny pokoi są uzależnione od okresu roku oraz standardu. Jedno- i dwuosobowe pokoje wynajmiemy za 120-160 euro. Cena za apartamenty to 160-260 euro. Zabiegi w są płatne oddzielnie. Opłaty zaczynają się od 20 euro, a za pakiety usług zapłacimy nawet 300 euro. Szczegółowe informacje o zabiegach i cenniki znajdują się na stronie internetowej ośrodka Krallerhof.

Mimo dużej ilości pieniędzy, jaką zainwestujemy w taki wyjazd, będzie on świetną odskocznią od codzienności i sprawi, że poczujemy się lepiej na długi czas.

Powiązane artykuły