Ekskluzywne lofty w Woronicza Qbik

Ekskluzywne lofty w Woronicza Qbik

Spis treści

Eksperci rynku zauważają, że w Warszawie powstaje coraz mniej luksusowych apartamentowców. Winny jest przede wszystkim kryzys, ale oczywiście zawsze znajdą się gotowi do wydania ogromnych pieniędzy na ekskluzywny apartament.

Jednym z takich apartamentowców, który wart jest wielkich pieniędzy jest Woronicza Qbik – jeden z niewielu w Polsce loftów, czyli mieszkań aranżowanych w opuszczonych pomieszczeniach niegdyś zajmowanych przez nieistniejące już fabryki i wielkie przedsiębiorstwa. W Europie Zachodniej moda na takie zagospodarowanie bezużytecznych budynków pojawiła się już kilkadziesiąt lat temu, ale w Polsce jest to wciąż nowość.

clipboard011 Ekskluzywne lofty w Woronicza Qbik

Woronicza Qbik zlokalizowana jest na Przemysłowym Służewcu, dokładnie na skrzyżowaniu ulic Woronicza i Racjonalizacji. W budynkach przeznaczonych na Woronicza Qbik znajdzie się 350 mieszkań i loftów jedno i dwupoziomowych. Na zamieszkanie w lofcie zazwyczaj decydują się osoby młode, niezależne i kreatywne, nic więc dziwnego, że inwestorzy wychodzą im na przeciw i sposób aranżacji przestrzeni wewnątrz mieszkania pozostawiają lokatorom.

w4 Ekskluzywne lofty w Woronicza Qbik

Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest firma developerska Ghelamco, a o inwestycji więcej informacji można znaleźć tutaj.

Źródło: www.woroniczaqbik.pl

Powiązane artykuły