Ekskluzywna bielizna na Walentynki

Spis treści

Zbliżają się , wśród planów jak spędzić ten wyjątkowy wieczór warto ująć pomysł na zmysłową bieliznę. Firmy Chantelle, Miss Mandalay i Triumph przygotowały specjalne na ten dzień, a w zasadzie na wieczór.

Od lat projektanci polecają paniom i panom, chcącym zrobić prezent swojej wybrance, na walentynkowe spotkanie kolor czerwony. Nie bez przyczyny, jest to przecież kolor miłości i namiętności. A o wyrażanie miłości przecież w chodzi. Na wielu mężczyzn czerwona działa bardzo pobudzająco, widok ukochanej kobiety w skąpej, czerwonej bieliźnie jest wręcz spełnieniem fantazji i marzeń. Na przeciw tym wymaganiom wychodzą wspomniane firmy, oferując bieliznę w różnych odcieniach czerwieni. Chantelle proponuje kolor wina, burgund i wiśnię. Niby czerwień, ale jednak w trochę innym wydaniu. Miss Mandalay pozostała wierna walentynkowej tradycji i przygotowała intensywną zdecydowaną czerwień. Triumph bawi się kolorami, oferuje połyskujący róż, a także czerń z czerwonymi akcentami.

gigi red set shot Ekskluzywna bielizna na Walentynki

Mężczyźni pytani o wymarzoną bieliznę, w której chcieliby oglądać swoją kobietę, zazwyczaj wskazują na koronki. Wydaje się, że na bez koronek ani rusz, tymczasem Miss Mandalay zastępuje je romantycznymi falbankami i małymi kokardkami, będącymi jednym z ulubionych motywów projektantów w wciąż trwającym sezonie zimowym. Chantelle natomiast pozostaje wierna tradycyjnym koronkom i innemu romantycznemu motywowi: kwiatom. Projektanci marki Triumph przygotowali także coś dla kobiet lubiących minimalizm, najlepiej czujących się w gładkiej, klasycznej dzianinie. Triumph oferuje także kuse koszulki nocne i piżamy z seksownymi szortami.

l11 haute couture Ekskluzywna bielizna na Walentynki

Jak widać mamy wybór, i każda z Pań znajdzie coś, w czym oczaruje swojego mężczyznę i przede wszystkim, będzie czuć się w swojej bieliźnie komfortowo. Bo bez tego, nawet najmodniejsze i najbardziej seksowne fasony nie zapewnią żadnej kobiecie sexappealu.

Walentynkowe wszystkich producentów można nabyć w sklepach internetowych i salonach firmowych w całej Polsce.

Źródło: chantelle.com; missmandalay.com

Powiązane artykuły