Efektowny przenośny kominek

Spis treści

Jesień zbliża się coraz większymi krokami, a wraz z nią długie, zimne wieczory, które najchętniej spędzilibyśmy pijąc gorącą herbatę przy palącym się kominku. Nie masz jeszcze swojego domowego paleniska? Francuska firma Atria wprowadza na rynek nowy model przenośnego kominka o pięknym, nowoczesnym wyglądzie, który sprawdzi się w każdych warunkach.

malle a feu ethanol Efektowny przenośny kominek

o nazwie „Malle a Feu” można być używany zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Do korzystania z tego nowoczesnego kominka nie potrzebujemy nawet instalacji wentylacyjnej. Dzięki temu, że jest zasilany bioetanolem nie wydziela dymu, ani zapachu. W nietypowym białym kufrze umieszczono lustro, w którym można przyglądać się płomieniom. Nowoczesny minimalistyczny tego kominka sprawia, że nieużywany staje się stylowym elementem dekoracyjnym w naszym domu.

Firma Atria produkuje głównie przenośne kominki, które można kupić we Francji, Szwajcarii, Turcji i we Włoszech. Za ten model trzeba zapłacić 3 800 euro. Więcej informacji na stronie http://www.lefeunomade.com/

Powiązane artykuły