E-zakupy u Zary i H&M

Spis treści

Dobra wiadomość dla fanów mody i zakupów bez wychodzenia z domu. We wrześniu Zara i H&M uruchomią swoje sklepy w Internecie. Te dwie czołowe sieci odzieżowe na świecie prognozują, że dzięki dołączeniu się do branży e-zakupów osiągną wzrost zysków.

Pierwsza do boju o internetowego klienta ruszy Zara – jedna z najważniejszych marek koncernu Inditex na gruncie hiszpańskim. Oficjalne otwarcie sklepu on-line będzie miało miejsce już 2 września. Początkowo będzie dostępny tylko w wybranych krajach: w Wielkiej Brytanii, Niemczech, we Francji, Włoszech, w Hiszpanii i Portugalii. W sprzedaży znajdą się wszystkie produkty z salonów Zary.

800px ifc zara 20071110 E zakupy u Zary i H&M

źródło: upload.wikimedia.org

Dwa tygodnie później do walki o e-klienta dołączy największa firma odzieżowa na świecie, czyli Hennes & Mauritz. Otworzy swój sklep internetowy w Wielkiej Brytanii. Produkty marki H&M można już kupować przez Internet w niektórych krajach. Są dostępne on-line m.in. w państwach skandynawskich, Niemczech i Austrii. Otwarcie sklepu internetowego na dużym rynku zbytu jakim jest rynek brytyjski daje tej sieci szansę na sukces w energicznie rozwijającym się segmencie e-zakupów.

3534860325 c03da428e1 E zakupy u Zary i H&M

źródło: upload.wikimedia.org

Na chwilę obecną jeszcze nie wiadomo, czy i kiedy Zara i H&M otworzą sklepy on-line w Polsce. Czekamy na decyzję z niecierpliwością!

Źródło: wyborcza.pl

Powiązane artykuły