Dźwięk idealny

Spis treści

Międzynarodowa spółka RAAL–Requisite przdstawia swój najnowszy produkt – wszechkierunkowe głośniki Eternity, które przybliżą cię do muzyki idealnej. Głośniki te są owocem pracy głównie dwóch projektantów: Aleksandra Radisavljevica z RAAL Advanced Loudspeakers z Serbii oraz Dannyego McKinneya z Requisite Audio Engineering z Kalifornii. Ci dwaj panowie to znani eksperci zarówno w inżynierii dźwięku, jak i produkcji taśmowej głośników.

Eternity to wysokosprawne głośniki, które oddają każdy, nawet najmniejszy detal dźwięku bez względu na kształt oraz wielkość pomieszczenia. Szeroki zakres słyszalności oraz nowoczesne kolumny razem z pozbawionym rezonansów koszyczkiem z włókna szklanego zapewnią ci niczym niezakłócony dźwięk, identyczny z oryginalną wersja. Dodatkowym atutem Eternity jest fakt, że skomplikowany system dźwiękowy został ukryty pod postacią prawdziwego arcydzieła. Kolumny zostały udekorowane ręcznie wykonanymi ozdobami z brązu, które nadają im stylowego wyglądu.

Ten innowacyjny system dźwiękowy jest do nabycia już za $88000. Należy podkreślić, że głośniki produkowane będą limitowanymi seriami, każda po 12 zestawów.

Powiązane artykuły