Luisaviaroma Dżinsy z klasą

Luisaviaroma

Spis treści

Mieliśmy już na świecie dżinsy za 10,000$ wykonane przez projektanta Konquest Clothing. Tym razem, cena jest nieco niższa, bo 6,500€ (czyli około 8,710$), ale produkt stoi na równie wysokim poziomie co poprzednik.

Luisaviaroma to właśnie firma, która stanęła w szranki z Konquest Clothing. Nowy ubiór stanowi idealną odpowiedź dla ludzi szukających unikatowego wzornictwa, połączonego z praktyką dnia codziennego, pragnących pozytywnie wyróżnić się z tłumu. Prawa nogawka została „namaszczona” symbolem krzyża Ankh, który reprezentuje życie wieczne. Wzór na lewej nogawce, to artystyczne fale, które rozciągają się od kolana aż po dolną część spodni. Zastosowanie szerokich końcówek, bez wątpienia, ma wymiar praktyczny, ale nic projektowi nie ujmuje, a wręcz dodaje dużo uroku.

Ani producent, ani projektanci nie wyjawili informacji na temat kamieni szlachetnych, jakie zostały użyte do pokrycia wzorów. Niemniej jednak, znając markę jaką jest Luisaviaroma, można się spodziewać, że gdy wejdziemy ubrani w te spodnie do jubilera, może się poczuć obrażony, ponieważ jego asortyment nie jest aż tak bogaty.

Powiązane artykuły