Dzień Matki w Sephorze

Spis treści

Już jutro dzień matki, dla większości – najważniejszej kobiety w życiu. Bez względu na to jak bardzo jesteś związany z mamą, jak daleko od niej mieszkasz i ile masz masz lat to dzień, w którym szczególnie powinniśmy okazać naszym mamom, jak bardzo je kochamy.

Oczywiście najważniejsza jest pamięć, ale patrząc obiektywnie mama zasługuje na wszystko co sprawi, że będzie piękna i szczęśliwa. Oczywiście każda mama jest inna, ale przygotowała propozycje dla wszystkich mam. Wśród prezentów specjalnie dla mam znajdziemy Jimmy Choo, oznaczone jako produkt z listy marzeń. Bo która kobieta nie marzy by tak pachnieć…

lista marzen23965 Dzień Matki w Sephorze

A może kąpiel i pielęgnacja ciała produktami z drobinkami złota? Kto jak kto, ale mama zasługuje na taki relaks. Jest też coś dla mam, które lubią być w blasku świateł (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu). przygotowała paletę do makijażu w wersji mini, której elementy można dowolnie układać. Idealny prezent dla mamy, która w każdym momencie lubi dobrze wyglądać.

zlota kapiel23961 Dzień Matki w Sephorze

A jeśli dostarczaliście mamom zmartwień i widać już pierwsze oznaki zmęczenia i starzenia, doskonałym prezentem będą do pielęgnacji z najwyższej półki. W końcu to przez nasze przygody, mamom siwieją włosy i robią się sińce pod oczami. Dlatego dbajmy o mamy cały rok, a dzisiaj stokrotnie bardziej.

Więcej informacji o propozycjach Sephory na dzień można znaleźć tutaj.

Źródło: .pl

Powiązane artykuły