Drewno i skóra w Twoim salonie

Drewno i skóra w Twoim salonie

Spis treści

Szukasz wygodnej, pięknej i funkcjonalnej sofy do salonu? Proponujemy najnowszy produkt włoskiej firmy Riva 1920 – kanapę Patmos. Dzięki połączeniu drewna i skóry mebel prezentuje się niezwykle elegancko, a dodatkowym plusem jest jego praktyczność.

Trzeba przyznać, że włoski projekt znakomicie łączy w sobie oryginalny i funkcjonalność. Drewniane panele zamontowane pomiędzy skórzanymi częściami sofy tworzą ciekawą powierzchnię użytkową. Posłużą one jako małe stoliki, na których można postawić filiżankę z herbatą czy położyć książkę. Połączenie solidnego, twardego drewna z elegancką, miękką skórą wygląda nadzwyczaj efektownie. Kontrast kolorystyczny ciemnego drewna i jasnej skóry doda pomieszczeniu elegancji i szyku. Drewno dodaje też nieco rustykalnego wyglądu tej minimalistycznej, nowoczesnej kanapie.

Włosi dbają, aby ich były starannie wykończone, stąd w sofie Patmos nóżki z prawdziwego żelaza, które można zamówić również w wersji chromowanej. Elementy sofy możesz dowolnie wybierać i zestawiać tak, aby jak najlepiej pasowały do Twojego . W ofercie Riva 1920 znajdują się następujące rodzaje drewna, które można zastosować w sofie Patmos: wiśnia, orzech, klon, dąb, modrzew, cedr i drzewo tekowe.

Drewno i skóra w Twoim salonie

Sofa Patmos to najnowsza propozycja włoskiej firmy i jej cena nie jest jeszcze znana. W Polsce Riva 1920 można kupić w Warszawie i w Łodzi. Szczegóły na oficjalnej stronie producenta: http://www.riva1920.it/

Powiązane artykuły