Drewniane motywy w łazience

Spis treści

Pisaliśmy już o drewnianych inspiracjach w łazience. Po kabinach prysznicowych przyszedł czas na umywalki.

Unique Wood Design to europejska firma produkująca wyposażenie łazienek. Na początku budowali łodzie i jachty. Po trzydziestu latach działalności stworzyli warsztat stolarski o najwyższej jakości. Firma wykorzystała to do poszerzenia swojej oferty o meble. Dzięki pomysłowym projektantom powstały ręcznie robione umywalki będące połączeniem tradycji budowania łodzi oraz umiejętności stolarskich.

Umywalki firmy Unique Wood Design to połączenie natury i nowej technologii, które doskonale uzupełni harmonię wystroju twojej łazienki. Proste formy będą pasowały nie tylko do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz, ale też do tradycyjnych łazienek. Dodatkowo możesz dobrać drewniane akcesoria, które będą świetnym uzupełnieniem wystroju.

Unique Wood Design opracowała specjalną technologię powlekania powierzchni drewnianych. Dzięki niej drewno jest chronione przed zadrapaniami i promieniowaniem UV, jest też całkowicie odporne na szkodliwe działanie wody. Ma także właściwości antyseptyczne. Oprócz praktycznej części powlekania, ma ono zalety estetyczne. Stosowanie wielu warstw nadaje umywalkom ziarnistą teksturę dającą efekt głębi i różnorodności wzorów.

Wyroby firmy są wykonane z dwóch rodzajów drewna: forniru i drewna trwałego. Pierwsze pozwala na wytwarzanie produktów o szerokiej gamie kolorów. Natomiast drewno trwałe jest odporne na ścieranie. W procesie produkcji wykorzystywane są najlepsze surowce pochodzące ze specjalnych plantacji w Europie, Azji i Afryce.

Te stylowe umywalki dobrze współgrają z innymi elementami drewnianymi, nowoczesnymi kafelkami lub innymi naturalnymi materiałami jak marmur lub kamień. Możemy także uzupełnić wystrój klasycznym lub awangardowym kranem.

Oprócz własnych wzorów i kształtów oferowanych przez firmę, istnieje możliwość stworzenia indywidualnego projektu na prośbę klienta. Pozwoli to stworzyć umywalkę niepowtarzalną i idealną dla twojej łazienki.

Szczegółowe informacje o produktach są dostępne na stronie internetowej Unique Wood Design.

Powiązane artykuły