Drewniane łóżko firmy Zeitraum

Spis treści

Sen jest ważnym elementem życia człowieka, pomaga mu wypocząć i zrelaksować się. Komfortowe i wygodne łóżko Fusion niemieckiej firmy Zeitraum z pewnością pozwoli Państwu zatopić się w słodkich marzeniach sennych.

Proste wzornictwo i solidność wykonania, jaką przypisujemy niemieckim producentom, widoczne są także w produktach firmy Zeitraum. oferowane przez fabrykę z Monachium to produkty najwyższej jakości. W jej ofercie znajdziecie Państwo wykonane z naturalnych materiałów, z wyselekcjonowanych doskonałych gatunków drewna: dębu, klonu, amerykańskiej wiśni, orzecha włoskiego i amerykańskiego oraz drewna Amazakoue.

Prezentujemy Państwu nowoczesne, drewniane łóżko z tapicerowanym zagłówkiem. Obszyty tkaniną lub skórą zagłówek jest lekko nachylony, dzięki czemu możemy w wygodnej pozycji czytać książkę lub oglądać telewizję. Materiał użyty do tapicerowanego wykończenia jest miły w dotyku, co dodatkowo sprawi, że nie będziemy chcieli wstać z tak wygodnego mebla.

Łóżko o długości 235 cm dostępne jest aż w siedmiu szerokościach, dzięki czemu z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze. Pozostałe jego wymiary to wysokość 65 cm, a razem z zagłówkiem ma ono 97 cm. Ukształtowany ergonomicznie stelaż łóżka podnosi dodatkowo komfort naszego snu.

Aby kompletnie i w jednym stylu umeblować sypialnię firma Zeitraum proponuje także stoliki nocne. Dostępne są one w dwóch wersjach. Pierwsza, to stolik przypominający odwróconą literę U, dzięki czemu można go wsunąć częściowo pod łóżko i używać do podawania śniadania lub jako podstawki na książkę czy laptopa. Wersja bardziej tradycyjna to solidny, tradycyjny stolik, który umieścić można obok łóżka i traktować jako szafkę nocną. Stoliki są wykonane z tego samego typu drewna co łóżko, aczkolwiek każdy mebel możemy zamówić w dowolnie przez nas wybranym typie drewna. Całości idealnie dopełni prosta i skromna lampka Neat Noon z białym lub czarnym kloszem.

Szczegółową ofertę firmy prezentuje strona internetowa producenta. Znajdziemy tam wiele interesujących mebli i lamp nie tylko do sypialni, ale także innych pomieszczeń w domu, bądź do zastosowania w przestrzeni publicznej.

Dystrybucją produktów Zeitraum zajmuje się poznańska firma HAFART.

Powiązane artykuły