Drewniaki Swedish Hasbeens w sklepach H&M

Spis treści

Choć aura za oknem nie pozwala zapomnieć, że wciąż mamy zimę, już proponuje nam, drogie panie, z kolekcji wiosenno- letniej. I to nie byle jakie , zwiastuje, że hitem sezonu letniego 2011 będą drewniaki firmy Swedish Hasbeens. Drewniaki będą dostępne w sklepach na całym świecie, najprawdopodobniej więc czeka nas ogólnoświatowy szał na drewniaki firmy Swedish Hasbeens.

 

tej szwedzkiej firmy charakteryzują się tradycyjnym wykonaniem, tak rzadkim w dzisiejszych czasach. Wszystkie znamy , które rozpadają się po zaledwie kilku tygodniach użycia. Poza złą jakością wykonania, jest to wina używanych materiałów. Drewniaki Swedish Hasbeens nie zrobią nam takiej niespodzianki, to pewne. Poza tym, do ich wykonania użyto tylko naturalnych, ekologicznych materiałów. Firma Swedish Hasbeens powstała pięć lat temu w Szwecji właściwie przez przypadek. Historia głosi, że w domu na wsi dwie przyjaciółki, późniejsze założycielki firmy, znalazły w piwnicy 300. par oryginalnych drewniaków w lat ‘70. Zawiozły je do Sztokholmu i postanowiły, że trzeba pomóc odrodzić się modzie na drewniaki.

I od tych kilku lat rzeczywiście trwa na drewniaki w różnej postaci. Te trzy wzory proponowane przez Swedish Hasbeens dla dzięki materiałom, z których są wykonane, czyli drewna i skóry są niemal identyczne do tych, jakie nosiły nasze mamy. W sklepach będzie można kupić trzy modele drewniaków w kilku wersjach kolorystycznych, pierwszy oferowany model będzie kusił dużą ilością pasków stylizowanych na modne gladiatorki, będzie można też znaleźć drewniane klapki z motywem wężowej skóry. Dla miłośniczek form minimalistycznych Swedish Hasbeens przygotował klasyczne sandałki z jednym paskiem na kostce na jasnym drewnie, nadające lekkości i naturalności. Dominującym kolorem będzie krem, ale pojawią się także wersje czerwone i czarne.

Jak widać każdy znajdzie coś dla siebie, a czas pozostały do wprowadzenia butów do salonów można wykorzystać na skompletowanie reszty garderoby odpowiedniej do tych butów. Bo w sezonie wiosna- lato 2011 po prostu trzeba je mieć. Za Swedish Hasbeens oferowane przez sieć trzeba będzie zapłacić od 179 złotych.

Pozostałe modele i kilka słów o firmie można znaleźć tutaj.

Źródło i zdjęcia: swedishhasbeens.com

Powiązane artykuły