Drapieżna biżuteria od Dominica Jonesa

Spis treści

Kontrowersyjny projektant Dominic Jones ma dla wielbicieli jego talentu i nietuzinkowych pomysłów kolejną porcję modowych propozycji. Inspirację dla tej kolekcji stanowiło życie w morskich głębinach. Oto najnowszy zbiór niecodziennej twórczości tego artysty:

11 Drapieżna biżuteria od Dominica Jonesa

W ramach najnowszej kolekcji znajdziemy ogromnych rozmiarów bransoletki ze złota i srebra. Uwagę przykuwa imponujący model z elementami szczęki aligatora.

Ponadto kolekcja obejmuje element z galanterii uwielbiany przez kobiety – bladoniebieską torebkę z dodatkiem przy zapięciu w formie przypominającej fragment szczęki jakiegoś gada.

Kolejna propozycja to złoty, rzucający się w oczy naszyjnik, który z pewnością ozdobi najbardziej skromną kreację.

2 horz Drapieżna biżuteria od Dominica Jonesa

Dalsze projekty od Dominica Jonesa to mała, delikatna bransoletka, złoty pierścień, kształtem przypominający chrabąszcza. W porównaniu do ogromnej bransoletki ze szczęk aligatora, zdobiącej kobiece nadgarstki, wypada wyjątkowo skromnie.

3 Drapieżna biżuteria od Dominica Jonesa

Dominic Jones projektuje biżuterię charakteryzującą się drapieżnym stylem. Więcej zdjęć z bogatego portfolio projektanta znajduje się na jego stronie internetowej: www.dominicjonesjewellery.com.

Źródło, zdjęcia: dominicjonesjewellery.com

Powiązane artykuły