Dorothy Perkins w Złotych Tarasach

Spis treści

Dorothy Perkins – znana na całym świecie marka odzieżowa z ponad stuletnią tradycją wreszcie zawita do Polski. Już jutro, 30 marca punktualnie o 9 rano w Złotych Tarasach odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce salonu brytyjskiej sieciówki.

Pierwszych 100 klientek otrzyma 20% rabatu na zakupy.

Dorothy Perkins, to brytyjska marka odzieżowa istniejąca od 1909 roku, pierwotnie pod nazwą H.P. Newman, funkcjonująca do dzisiaj nazwa – Dorothy Perkins pojawiła się dziesięć lat później. Obecnie marka jest jedną z najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii, ma tam ponad 600 ów i około 90 ów franczyzowych na całym świecie. Po wielu latach przywożenia ciuchów Dorothy Perkins z Wysp i wyszukiwania ich w second-handach nareszcie polskie klientki będą mogły wybierać z regularnych kolekcji.

dorothyperkinslogo Dorothy Perkins w Złotych Tarasach

Źródło: wikipedia.pl

A jest w czym wybierać, zachwyca szczególnie , w której znajdziemy inspirowane modą lat pięćdziesiątych i siedemdziesiątych. W kolekcji jest więc mnóstwo dżinsu i motywów kwiatowych, tworzących wakacyjny i lekki styl. nie wydają się jednak staromodne dzięki nietypowym wzorom i połączeniu kontrastowych kolorów. Dorothy Perkins w najnowszej kolekcji inspirowała się także lata siedemdziesiątymi, stąd w żywych kolorach. Odcienie żółtego, kobaltowego oraz żywej pomarańczy na sukienkach odsłaniających plecy, to przenosi nas wprost w kolorowe lata siedemdziesiąte.

wfm dorothy perkins Dorothy Perkins w Złotych Tarasach

Źródło: commons.wikimedia.org

Firma Dorothy Perkins adresuje swoje do kobiet w wieku 25-40 lat, ale jest to tylko założenie, każda z nas może znaleźć w salonach tej marki coś dla siebie. Tym bardziej, że Dorothy Perkins promuje kobiecość, są doskonale skrojone i podkreślają kobiece wdzięki, jednocześnie nie ogołacając portfeli. Każdą regularną kolekcję wzbogaca linia dodatków oraz obuwia. W sklepach marki Dorothy Perkins na swoją miarę znajdzie każda kobieta ta szczupła i drobna, jak i bardziej kształtna, firma oferuje w rozmiarach od 34 do 50.

Tak więc drogie Panie, rozpoczynamy odliczanie i biegniemy do Złotych Tarasów po najnowszą kolekcję Dorothy Perkins.

Powiązane artykuły