Dominikana zaprasza

Spis treści

Dominikana stała się ostatnimi czasy jednym z najczęściej wybieranych celów podróży – popularnością cieszy się głównie wśród nowożeńców, którzy właśnie na tej tropikalnej wyspie pragną spędzić swoją podróż poślubną. Nic dziwnego. Miejsce kusi pięknem krajobrazu, otwartością mieszkańców oraz barwną kulturą tamtego regionu.

Dzisiaj chcemy zaprezentować 2 na Dominikanie: Paradisus Palma Real Resort ***** oraz Paradisus Punta Cana Resort*****. Trzeba zaznaczyć, że obydwa szczycą się mianem najlepszych w kraju. Zawdzięczają to nie tylko fantastycznym wystrojom wnętrz, czy bogatej ofercie na spędzenie wolnego czasu, ale przede wszystkim bardzo pozytywnym opiniom gości. Warto wziąć je pod uwagę przy wyborze zakwaterowania podczas podróży na tą tropikalną wyspę.

Pierwszy z hoteli – Paradisus Palma Real Resort – to zakątek położony przy Playas de Bavaro. Ośrodek łączy w sobie dwa najważniejsze aspekty idealnego zakwaterowania: karaibski styl i gościnność oraz standard na najwyższym światowym poziomie. W ofercie hotelu znajduje się Royal Sernice, najnowsze zabiegi spa, nowoczesne zajęcia fitness, a to wszystko w przyjemnej, intymnej atmosferze.

Apartamenty oraz pokoje dla gości, które otoczone są ogrodami i fonatnnami, wyposażone są w plazmę, internet, klimatyzację, jacuzzi, sejf oraz przestronny taras lub balkon. Na terenie ośrodka znajduje się specjalna część wydzielona na organizację wesel oraz ślubów, pomoc medyczna, sklepy i butiki, kantor, wypożyczalnia samochodów i rowerów, pralnia, etc.

Dzięki propozycjom na spędzanie wolnego czasu nie można się tam nudzić. Goście mogą uprawić różnorodne sporty wodne, wyjeżdżać na wycieczki, pływać kajakiem etc. Oczywiście, w każdej chwili można udać się na niepowtarzalne, białe plaże i zrelaksować kąpiąc się turkusowych, transparentnych wodach. Ponadto hotel oferuje bardzo szeroką gamę restauracji, w których można oddać się niekończącej się przyjemności jedzenia potraw z całego świata. Gościom zapewniany jest wstęp na pole golfowe Cocotal oraz do Country Club; noc warto spędzić w hotelowym kasynie, gdzie odbywają się występy artystyczne na żywo. Opisywany hotel znajduje się ok. 20 km od lotniska Punta Cana, 45 km od Higuey, 90 km od La Romana oraz 135 km od Santo Domingo.

Kolejny hotel – Paradisus Punta Cana Resort *****– różni się od swojego poprzednika tym, że wystrój jest bardziej etniczny, nawiązujący do tradycji Karaibów. Będzie on idealny dla wszystkich, którzy podczas podróży chcą nie tylko odwiedzić ciekawe miejsce, rozerwać się ale również ukoić swoje nerwy w pełnej harmonii atmosferze. Należy podkreślić, że Paradisus Punta Cana to nie tylko tradycja, ale również nowoczesne innowacje oraz wysoki standard usług: Royal Servive, YHI spa, egzotyczne bary i restauracje, a to wszystko dopieszczone fantazyjnym oświetleniem.

Na terenie ośrodka znajduje się wypożyczalnia rowerów i samochodów, kantor, butiki, sala weselna, pralnie, opieka dla dzieci, mini-targ, ośrodek zdrowia, a w jego pobliżu jest położony rezerwat przyrody, w którym można podziwiać egzotyczne zwierzęta. Goście mogą udać się do pobliskiej wioski Altos de Charon, które stanowi centrum kultury i sztuki karaibskiej, popłynąć na wyspę Isla Saona – Narodowy Park Wschodu, czy też wyruszyć na niekończące się szaleństwo zakupów do Palma Real, gdzie znajdują się tylko i wyłącznie sklepy. Oferta hotelu wydaje się nie mieć końca…

Jeśli właśnie wybierasz się na tropikalną Dominikanę, koniecznie zapoznaj się z bliżej z opisanymi hotelami. Uczyń swoją podróż niezapomnianym przeżyciem zatapiając się w luksusie Paradisus Palma Real Resort albo Paradisus Punta Cana. Jesteśmy pewni, że będziesz usatysfakcjonowany w 110%.

Powiązane artykuły