Domek na drzewie

Spis treści

 

Czy jako małe dzieci marzyliście czasem o posiadaniu własnego domku na drzewie?

Teraz, jako dorośli, możecie spełnić te marzenia. Wystarczy tylko wybrać się na wycieczkę do Tanzanii w południowej Afryce do Parku Narodowego nad jeziorem Manyara. Dlaczego warto tam pojechać? Ponieważ trudno sobie wyobrazić bardziej magiczne miejsce na odetchnięcie od codziennej pogoni za sukcesem i relaks wśród bajkowych scenerii kilka stóp nad ziemią. Lake Manyara Tree Lodge to jedyny ośrodek wypoczynkowy umiejscowiony w samym centrum parku. W jego skład wchodzi 10 luksusowych domków osadzonych na drewnianych palach wśród gałęzi mahoniowych drzew, które rozmieszczone są na terenie całego parku aby zachować prywatność ich gości. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by sprostać najwyższym wymaganiom. Każdy z nich posiada łazienkę z dużą wanną i zewnętrznym prysznicem, wielkie okna oraz platformę obserwacyjną pozwalające na stale podziwiać wyjątkową faunę i florę, z której słynie park Lake Manyara.

 

Te małe posesje zostały wybudowany z zachowaniem najwyższych standardów oraz tak, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturalne środowisko parku. Bez wątpienia jest to najlepszy sposób na oderwanie się od codzienności i obcowanie z dziką naturą bez rezygnacji z komfortu jaki daje pięciogwiazdkowy hotel.

Dodatkową atrakcją oferowaną dla gości jest wyprawa jeepami na safari oraz spacer po dżungli z masajskim przewodnikiem.

Koszt pobytu waha się od 625 do 950 USD za dobę za osobę. W cenę wliczone są również trzy posiłki dziennie przygotowywane na żywo przez kucharza. Więcej informacji na http://www.lakemanyara.com/

 

Powiązane artykuły