Dom Perignon na Twoim ślubie

Spis treści

Dom Perignon Wedding to specjalna kolekcja ów stworzona z myślą o nowożeńcach. Po raz pierwszy w historii słynnej marki młodzi małżonkowie będą mogli zamówić butelki tego wykwintnego trunku z etykietą, na której wygrawerowane zostaną ich imiona oraz data ślubu.

Inspiracją dla stworzenia tej unikalnej kolekcji były butelki szampana ze ślubu księcia Karola i Diany Spencer. Podczas przyjęcia weselnego książęcej pary podawano Dom Perignon w specjalnie na tę okazję przygotowanych butelkach z imionami małżonków. Dom Perignon postanowił teraz dać szansę wszystkim młodym parom na uczczenie dnia zawarcia małżeństwa w podobny sposób.

Dom Perignon Wedding składa się z 12 butelek szampana z 2000 roku oraz jednej dodatkowej butelki, zapakowanej w specjalne lakierowane pudełko. Na srebrnej etykiecie 13. butelki może się znajdować indywidualny grawer z datą ślubu i imionami małżonków. w takim wydaniu z pewnością ucieszy młodą parę i stanie się dla niej piękną pamiątką.

Autorem zdjęcia promującego nową serię Dom Perignon jest Karl Lagerfeld, główny projektant domu mody Chanel. W reklamie udział wzięła modelka Claudia Schiffer.

wedding claudia schiffer dom perignon Dom Perignon na Twoim ślubie

Dom Perignon będzie dostępna w dobrych sklepach z alkoholem na całym świecie.

Więcej informacji o szampanie znajdziecie tutaj, a także na stronie: http://www.domperignon.com/

Powiązane artykuły