Dom Perignon i truskawki

Dom Perignon i truskawki

Spis treści

W przyszłym miesiącu sieć The Gansevoort Hotel otworzy swój pierwszy ośrodek wypoczynkowy – będzie się on nazywał Gansevood Turks & Caicos. Aby móc przenocować w jednym z jego luksusowych apartamentów, trzeba będzie się udać na Wyspy Karaibskie, a dokładniej do Zatoki Grace, która uważana jest za najpiękniejszą plażę na świecie.

W ośrodku jest aż 91 pokoi – każdy z nich cechuje komfort oraz wszechobecny luksus. Dużą atrakcją jest olbrzymi basen o powierzchni 650 m2. W nocy jest on dodatkowo ozdabiany lampionami oraz świecami, co tworzy wyjątkowo romantyczną atmosferę. Do dyspozycji gości jest nowoczesny klub fitness oraz spa, które odpręży ciało i ukoi zmysły. Goście w wolnym czasu powinni się udać do jednej z restauracji hotelu. Najbardziej atrakcyjnymi wydają się być Bagatella oraz klimatyczny bar przy plaży – dzięki temu można raczyć się egzotycznymi przekąskami oraz owocowymi koktajlami nie przerywając kąpieli.

Aby spędzić noc w tym bajecznym hotelu należy zapłacić od 295 dolarów wzwyż. W cenę często wliczane są osobiste masaże, jeden dzień gry w golfa, wycieczki po okolicy, a także powitalny Dom Perignon w towarzystwie truskawek w czekoladzie.

The Gansevoort Turks & Caicos to ciekawe miejsce, niewątpliwie warte odwiedzenia. Z pewnością uwiedzie swoja architekturą, profesjonalizmem oraz pięknem tamtejszej przyrody.

Powiązane artykuły