Dom mody Pierre Cardin na sprzedaż

Spis treści

Gdyby któryś z Czytelników miał na koncie nadwyżkę w postaci miliarda dolarów, mamy doskonałą propozycję jak zbywające zainwestować. Miliard dolarów to kwota za jaką Pierre Cardin jest gotowy sprzedać swój .

Analitycy uważają jednak, że cena jaką podał dyktator mody nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Mimo, że domy mody Pierre Cardin znajduje się w gronie najbardziej docenianych i poważanych, cena miliarda dolarów jest zbyt wysoka. Fakt, że projektant nie wyklucza sprzedaży swojego domu mody nie oznacza, że chce się on wycofać z pracy, ewentualny kupiec musi wziąć pod uwagę, że Cardin planuje pozostać aktywny zawodowo jako dyrektor kreatywny. Na pewno nie jeden chciałby mieć u siebie takiego dyrektora kreatywnego jak Pierre Cardin.

clipboard013 Dom mody Pierre Cardin na sprzedaż

Projektant dziś ma 88 lat, a historia jego kariery budzi spory szacunek. Pierre Cardin jest właścicielem nie tylko domu mody, ale także sieci restauracji i hoteli, w zamku we francuskim Lacoste urządził teatr. Jak widać sprzedaż domu mody nie postawi go w trudnej życiowej sytuacji.

Zdjęcie: pierre-cardin.pl

Powiązane artykuły