Dlaczego mężczyźni kochają bieliznę erotyczną?

sex

Spis treści

Seks to delikatny temat dla każdego z nas. Wiele osób wciąż uważa to za temat tabu. Nie potrafimy rozmawiać o seksie, choć jest on częścią naszego życia. Jednym z elementów życia seksualnego jest bielizna erotyczna. Jak to jest, że faceci uwielbiają ten rodzaj bielizny u kobiet? Co jest w niej takiego, że przyciąga zainteresowanie wielu mężczyzn? W tym artykule przedstawimy kilka argumentów dlaczego mężczyźni szaleją na punkcie bielizny erotycznej. Oto one:

 

Fantazje erotyczne jak w filmach porno

Mężczyźni są wzrokowcami, więc gdy widzą kobietę jak z własnych marzeń, można powiedzieć, że spełniają się ich fantazje erotyczne. Czerwona bielizna, a może koronki, warto rozmawiać o takich sprawach z partnerem, a dowiesz się jak sprawić mu większą przyjemność i wzbogacić wasze życie erotyczne. 

 

Zachęta by być zdobytą

Każdy z nas ma pierwotne instynkty, które są naturalne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mężczyźni lubią odkrywać i zdobywać to co piękne, delikatne i niewinne. Delikatna seksowna bielizna sprawia wrażenie, że mężczyzna ma większą ochotę na seks.Ma to zakodowane genetycznie, uruchamiają się w nim pierwotne instynkty i zwiększają apetyt na to by zdobyć partnerkę

 

Podkreślenie figury, zdolność rodzenia dzieci

Erotyczna bielizna odpowiednio dobrana może skłonić partnera do większej ochoty na seks. Polecamy sklep https://loris.pl w Katowicach. Mają ogromny wybór bielizny z różnych firm. Kobieta, która swoim wyglądem podkreśli biodra, uwydatnia psychologicznie swoją zdolność do rodzenia dzieci. Szersze biodra sprawiają, że podświadomie partner ma większą ochotę na stosunek seksualny. Jest to uwarunkowane ewolucyjnie, więc gdy kobieta ma wąskie biodra, bielizna może przyjść z pomocą, by zwiększyć ochotę na seks u mężczyzn. 

 

Seksowny kolor czerwony

Symbol namiętności i pożądania, a u mężczyzn zwiększona uwaga. Bielizna z tym kolorem daje sygnał mężczyźnie do działania. Warto pamiętać jednak, aby bielizna nie odsłaniała zbyt wiele części ciała, które mężczyzna lubi w kobiecie. Tajemnica połączona z pożądaniem da szansę mężczyźnie by mógł odkryć swoją kobietę. 

Życie seksualne istotnie ma duże znaczenie w życiu każdego człowieka. By było bogatsze warto pokusić się o poznanie tego co partnera pociąga i zaopatrzyć się w odpowiednią bieliznę erotyczną.

Powiązane artykuły