Dla księżniczki

Spis treści

Moment wskoczenia do łóżka po ciężkim dniu pracy, otulenie się miękką pościelą oraz oddanie się w objęcia Morfeusza to jeden z najprzyjemniejszych momentów dnia. Niestety, następna czynność po błogim śnie, to o wiele mniej błogie wstawanie. Nieodzownym kompanem łóżka jest również lampka nocna, która niejednokrotnie sprawia wiele problemów – może być zbyt jaskrawa albo zbyt ciemna, za duża albo za mała etc.

Współcześni ludzie potrzebują czegoś, co połączy wszystkie te elementy: łóżko, światło, wygodę i nowoczesność. Aby spełnić te wygórowane wymagania, francuski projektant Philippe Boulet proponuje swój najnowszy produkt – podświetlane łóżka. Francuz znany jest tego, że zwraca starym, zużytym przedmiotom duszę, odnawiając je oraz ulepszając wszelkimi nowinkami technologicznymi. Jak widać na zdjęciu, łóżka Poesy zachwycają swoim wyglądem, barwą i nowoczesnością. Do sypialni wprowadzą niekwestionowany luksus oraz swoiste ożywienie.

Dodatkowo, barwę mebli można zmieniać, tak by dopasować go do wystroju pomieszczenia albo np. humoru. Philippe Boulet spełnia marzenie wielu miłośników antyków, którzy z pewnością zakochają się jego najnowszej propozycji.

Powiązane artykuły