Divine G’Vine

Spis treści

Jeżeli jesteś miłośnikiem dobrych alkoholi, to w twoim barku nie może zabraknąć tej niewinnej buteleczki. Otwórz G’vine i rozkoszuj się kwiatową jałowcówką o delikatnym, aksamitnym smaku owoców z całego świata.

Menager do spraw marketingu firmy Globar Premium Brands, która odpowiedzialna jest za produkcję opisywanego alkoholu, twierdzi, że G’Vine skierowana jest do młodych kobiet, potrafiących docenić wysublimowany smak jałowcówki, który wyraźnie różni się od innych alkoholi. Dodatkowo, aromat tej odmiany jest tak skomponowany, że nawet odwieczni miłośnicy jałowcówki będą zaskoczeni. Wyjątkowy smak to rezultat odpowiednich proporcji takich składników jak korzeń imbiru, lukrecja, zielony kardamon, skórka strączyńca, kolendra, jagody jałowca, muszkatołowiec korzenny i jagody kubeby.

Warto dodać, że G’Vine została nagrodzona złotym medalem podczas Międzynarodowego Konkursu Napojów Alkoholowych w kategorii „Jałowcówka”. Dzięki temu wyróżnieniu to właśnie ten może szczycić się mianem najlepszej jałowcówki na świecie.

Powiązane artykuły